נעמת במרחבים

>>נעמת במרחבים

שם היו"ר הנבחרת: אילנה פינטו
היישובים במרחב: עפולה, יקנעם, בית שאן, דבורייה-איכסל, מא"ז גלבוע
כתובת משרדי המרחב: רחוב יהושע חנקין 44-עפולה
טלפונים: 04-6421748 | 04-6591501/2
פקס: 04-6591873

שם היו"ר הנבחרת: אדית אבוד
היישובים במרחב: כרמיאל, נחף, בנה, עמק כרמים, דיר אל-אסד, מג'דל כרום, מא"ז משגב
כתובת משרדי המרחב: רחוב החבצלת 1 כרמיאל
טלפון: 04-9883945
פקס: 04-9584058

שם היו"ר הנבחרת: ד"ר חדווה הלר
היישובים במרחב: ראשל"צ, באר יעקב בית דגן
כתובת משרדי המרחב: רחוב רוטשילד 60 ראשל"צ
טלפונים: 03-9687066 | 03-9687067
פקס: 03-9677066

שם היו"ר הנבחרת: חגית פאר
היישובים במרחב: באר שבע, אופקים, נתיבות, רהט, דימונה, ירוחם, ערד, מצפה רמון
כתובת משרדי המרחב: משרד ראשי: מועצת הפועלים שד' הנשיאים ב"ש
משרד שני: מועצת הפועלים ת.ד. 2 דימונה
טלפון משרד ראשי: 08-6463029 | 08-6463016 | פקס: 08-6463028
טלפון משרד שני: 08-6559202 | 08-6551121/2 | פקס: 08-6579605

שם היו"ר הנבחרת: חיה קורן
היישובים במרחב: רחובות, גדרה, נס ציונה, מזכרת בתיה
כתובת משרדי המרחב : רחוב לוי אפשטיין 24 רחובות
טלפון: 08-9468619 | 08-9475744
פקס: 08-9315425

שם היו"ר הנבחרת: אילנה דניאל
היישובים במרחב: ירושלים, בית שמש, מעלה אפריים, מטה יהודה
כתובת משרדי המרחב: משרד ראשי: שטראוס 17 ירושלים
משרד שני: רחוב שלום עליכם 10 פינת ז'בוטינסקי-בית החברה
טלפון משרד ראשי: 02-6251631 | פקס: 02-6231255
טלפון משרד שני: 02-5637398 | פקס: 02-5610240

שם היו"ר הנבחרת: תמי ברק
היישובים במרחב: חיפה, טירת הכרמל, קרית חיים, קרית ביאליק, קרית אתא, קרית מוצקין, רכסים, עוספיה, דלית אל כרמל
כתובת משרדי המרחב: רחוב חורי 2 חיפה
טלפונים: 04-8610176 | 04-8610150
פקס: 04-8674510

שם היו"ר הנבחרת: יהודית מנדה
היישובים במרחב: רמלה, לוד, רעות, מודיעין, שוהם
כתובת משרדי המרחב: משרד ראשי מועצת הפועלים הרצל 91 רמלה
משרד שני: אלי כהן 13 לוד
טלפונים משרד ראשי: 08-9245636 | 08-9150950 | פקס: 08-9209230
טלפונים משרד שני: 08-9256340 | 08-9234662 | פקס: 9214485

שם היו"ר הנבחרת: זהבה מנצור
היישובים במרחב: פתח תקוה, ראש העין, אריאל
כתובת משרדי המרחב: רחוב ההסתדרות 19 (קומה 4) פתח תקוה
טלפונים: 03-9301111 | 03-9347535
פקס: 03-9306316

שם היו"ר הנבחרת: עופרה כהן אלקיים
היישובים במרחב: נהריה, שלומי, עכו, מעלות, מכר, כפר יסיף
כתובת משרדי המרחב: דרך העצמאות 7 נהריה
טלפון: 04-9923953 | 04-9826108 | 04-9910838
פקס: 04-9829779

שם היו"ר הנבחרת: עו"ד יהודית אוליאל
היישובים במרחב: אשקלון, קרית גת, שדרות
כתובת משרדי המרחב: שדרות בן גוריון החלוץ1 (הסתדרות העובדים)
טלפון: 08-6751330
פקס: 08-6757358

שם היו"ר הנבחרת: שוש פיסק
היישובים במרחב: הרצליה, רמת השרון, רעננה, כ"ס
כתובת משרדי המרחב: רחוב הבנים 15 הרצליה
טלפונים: 09-9554791/2
פקס: 09-9584964

שם היו"ר הנבחרת: אלה ונה
היישובים במרחב: בת ים, חולון
כתובת משרדי המרחב: רחוב ההסתדרות 54 חולון
משרד שני: ההסתדרות 3 בת ים ת.ד 15
טלפונים חולון: 03-5012548 | 03-5032725 | פקס: 035015687
בת ים: 03-5083367 | 03-5070313 | פקס: 03-5067834

שם היו"ר הנבחרת: אילנה גיני
היישובים במרחב: נתניה, אבן יהודה, תל מונד, קדימה, כפר יונה
כתובת משרדי המרחב: רחוב רמז 13 נתניה
טלפונים: 09-8627962 | 09-8332488
פקס: 09-8846495

שם היו"ר הנבחרת: זהבה אלימלך
היישובים במרחב: אשדוד, קרית מלאכי, יבנה, גן יבנה, מא"ז באר טוביה
כתובת משרדי המרחב: רחוב שבי ציון 13 אשדוד
טלפונים: 08-8527626 | 08-8534456 | 08-9327802 | 08-9432394
פקס: 08-8560300

שם היו"ר הנבחרת: מרים שגיא
היישובים במרחב: גבעתיים, יהוד, קרית אונו, אור יהודה, גבעת שמואל
כתובת משרדי המרחב: רחוב ויצמן 18 גבעתיים
טלפונים: 03-7312036 | 03-7326220
פקס: 03-5730227

שם היו"ר הנבחרת: מיסם ג'לג'ולי
היישובים במרחב: טייבה, טירה, קלנסוואה, כפר קאסם
כתובת משרדי המרחב: ההסתדרות-מועצת הפועלים טייבה ,כביש מחמוד דרוויש
טלפונים: 09-7995881
פקס: 09-7994303

שם היו"ר הנבחרת: ח'תאם ואכד נסאר
היישובים במרחב: שפרעם, סכנין, טמרה
כתובת משרדי המרחב: ההסתדרות מועצת הפועלים שפרעם
טלפונים: 04-9501981
פקס: 04-9865121

שם היו"ר הנבחרת: נדיה חמדאן איברהים
היישובים במרחב: מרכז הגליל ,אבו סנאן, רמא , ירכא
כתובת משרדי המרחב: ההסתדרות- מועצת הפועלים כפר ינוח
טלפונים: 04-9978213
פקס: 04-9973247

שם היו"ר הנבחרת: רימונה לוי
היישובים במרחב: טבריה, רמת הגולן, יבניאל, עלבון, מרר
כתובת משרדי המרחב: גולני 4 טבריה
טלפונים: 04-6790004 | 04-6791614/5
פקס: 04-6712605

שם היו"ר הנבחרת: אליס יצחק
היישובים במרחב: קרית שמונה, צפת, חצור הגלילית, מא"ז מבח"ר
כתובת משרדי המרחב: ככר צה"ל ת.ד 521 קרית שמונה
טלפונים: 04-6941640
פקס: 04-6942865

שם היו"ר הנבחרת: זוהריה יונס
היישובים במרחב: ערערה, אום אל פחם, בקה אל גרביה, כפר קרע
כתובת משרדי המרחב: מועדון נעמת ערערה ת.ד 267
טלפונים: 04-6352640 | 04-6356221
פקס: 04-6352780

שם היו"ר הנבחרת: ד"ר רודיינה ג'ראיסי
היישובים במרחב: נצרת, כפר כנא, יפיע
כתובת משרדי המרחב: מרכז הכשרה מקצועית רחוב חי אל בשארה נצרת
טלפונים: 04-8453990 | 04-6570016
פקס: 04-6011674 | 04-8453990

שם היו"ר הנבחרת: ברכה ברוב
היישובים במרחב: נצרת עילית, מגדל העמק, רמת ישי, קרית טבעון
כתובת משרדי המרחב: תבור 13 נצרת עילית
טלפונים: 04-6561648 | 04-6465375
פקס: 04-6467291

שם היו"ר הנבחרת: שרה גובס
היישובים במרחב: חדרה , אליכין, זכרון יעקב, פרדיס, ג'אסר, אזרקה, בנימינה, גבעת עדה פרדס חנה- כרכור, מא"ז עמק חפר.
כתובת משרדי המרחב: רוטשילד 27 חדרה
טלפונים: 04-6346981/2 | 04-6346616
פקס: 04-6322839

שם היו"ר הנבחרת: טליה רותם
היישובים במרחב: רמת גן בני ברק
כתובת משרדי המרחב: רחוב קריניצי 6 רמת גן
טלפונים: 03-6720210
פקס: 03-6721490

שם היו"ר הנבחרת: ליאורה לנגר
היישובים במרחב: תל אביב יפו
כתובת משרדי המרחב: ארלוזורוב 93 ת"א
טלפונים: 03-6921288 | 03-6095842
פקס: 6095843

שם היו"ר הנבחרת: עו"ד סימה נמיר
היישובים במרחב: אילת
כתובת משרדי המרחב: מרכז שמעיה מדיין 174 אילת
טלפונים: 08-6217914 | 08-6217915 | 08-6217913 | 08-6372794
פקס: 08-6370267 | 08-6217916